Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.

Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Nákupní košík

Položky 0 ks
Cena 0

O nás

Dovolte mi v krátkosti představit společnost Diony Sports International s.r.o.

Společnost byla založena začátkem roku 2011, tudíž jsme relativně mladou a dynamickou výrobní firmou se zaměřením na gymnastiku a akrobatické sporty. V našem výrobním programu najdete výrobky od školských žíněnek, metodické prvky, prostná až po speciální dopadové systémy nebo návrhy a realizace gymnastických hal. Máme tu čest být partnery několika gymnastických svazů a organizací. Naše produkty naleznete v celé Evropě ať už pod naší značkou Diony Sports nebo pod logy světových firem se zaměřením na gymnastické sporty.

Naším cílem je vyvíjet nové produkty za použití nejnovějších technologií a postupů, stejně tak jako zdokonalovat ty stávající. To vše se odehrává za zpětné vazby sportovců, pro které jsou jednotlivé produkty vytvořeny. Věříme, že právě toto je jediná a správná cesta pro vytvoření špičkového gymnastického vybavení nejen pro profesionální sportovce, ale i pro každého, kdo naše výrobky používá.

Děkujeme našim partnerům za tuto zpětnou vazbu, bez které bychom nebyli schopni vyrábět produkty v takové kvalitě, jaké produkuje dnes.


S přáním úspěšných dnů

David Šmíra